Aktualności Urzędu - Powiatowy Urząd Pracy w Jarocinie


Nagłówek

Aktualności

Praca w Służbie Więziennej

Praca w Służbie Więziennej, praca w formacji mundurowej, nowe umiejętności, pewne zarobki.

Projekt "Mobilność edukacyjna młodych szansą zawodowej kariery"

Holding Edukacyjny Sp. z o.o. w Pleszewie rozpoczyna realizację projektu stażu zagranicznego dla młodych osób absolwentów szkół średnich pt. "Mobilność edukacyjna młodych szansą zawodowej kariery. Pełna informacja w załączniku.

Spotkanie ZUS z cudzoziemcami

W dniach 9 i 16 kwietnia br. w godzinach od 9.00 do 11.00 Powiatowy Urząd Pracy w Jarocinie organizuje spotkanie z przedstawicielem ZUS. Na spotkanie zapraszamy cudzoziemców i pracodawców zatrudniających cudzoziemców.

Oferty stażu

Powiatowy Urząd Pracy w Jarocinie informuje, że dysponuje wolnymi ofertami stażu dla osób bezrobotnych.

Informacja dotycząca dokonywania wpłat

Informacja dotycząca dokonywania wpłat w wysokości 30 zł za złożenie wniosku o wydanie zezwolenia na pracę sezonową lub oświadczenia o powierzeniu wykonywania pracy cudzoziemcowi.

Nabór na szkolenia wskazane przez osobę bezrobotną - dla osób do 30 roku życia (POWER)

Powiatowy Urząd Pracy w Jarocinie informuje, że dysponuje środkami finansowymi z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój, przeznaczonymi na sfinansowanie szkoleń dla osób bezrobotnych do 30 roku życia.

Nabór na szkolenia wskazane przez osobę bezrobotną - dla osób powyżej 30 roku życia (WRPO)

Powiatowy Urząd Pracy w Jarocinie informuje, że dysponuje środkami finansowymi z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego, przeznaczonymi na sfinansowanie szkoleń dla osób bezrobotnych powyżej 30 roku życia.

NABÓR WNIOSKÓW O PRZYZNANIE REFUNDACJI KOSZTÓW WYPOSAŻENIA LUB DOPOSAŻENIA STANOWISKA PRACY - DLA OSÓB POWYŻEJ 30 ROKU ŻYCIA (WRPO)

Powiatowy Urząd Pracy w Jarocinie informuje, że dysponuje środkami finansowymi z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego, przeznaczonymi na refundację kosztów wyposażenia lub doposażenia stanowiska pracy dla 10 osób bezrobotnych powyżej 30 roku życia.

NABÓR WNIOSKÓW O PRZYZNANIE REFUNDACJI KOSZTÓW WYPOSAŻENIA LUB DOPOSAŻENIA STANOWISKA PRACY - DLA OSÓB DO 30 ROKU ŻYCIA (POWER)

Powiatowy Urząd Pracy w Jarocinie informuje, że dysponuje środkami finansowymi z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój, przeznaczonymi na refundację kosztów wyposażenia lub doposażenia stanowiska pracy dla 15 osób bezrobotnych do 30 roku życia.

NABÓR WNIOSKÓW O ZORGANIZOWANIE STAŻU - DLA OSÓB POWYŻEJ 30 ROKU ŻYCIA (WRPO)

Powiatowy Urząd Pracy w Jarocinie informuje, że dysponuje środkami finansowymi z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego, przeznaczonymi na staż dla 35 osób bezrobotnych powyżej 30 roku życia.

Wyświetlanie 1 - 10 z 62 rezultatów.
Pozycji na stronę: 10

Partnerzy

Na skróty

 Przejdź na górę