Aktualności Urzędu - Powiatowy Urząd Pracy w Jarocinie


Nagłówek

Aktualności

Krajowy Fundusz Szkoleniowy 2018

Powiatowy Urząd Pracy w Jarocinie przekazuje informacje o ustalonych priorytetach wydatkowania środków z KFS oraz środków z rezerwy KFS w roku 2018.

Zatrudnianie cudzoziemców w Polsce od 1 stycznia 2018 r.

Szanowni Państwo! Udostępniamy przygotowane przez Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej ulotki informacyjne na temat zatrudniania cudzoziemców i ich pracy w Polsce od 1 stycznia 2018 r. Zapraszamy do zapoznania się z treścią udostępnionych materiałów.

Zakończenie naboru

Powiatowy Urząd Pracy w Jarocinie informuje, że limit środków na rok 2017 na wszystkie formy aktywizacji został wyczerpany.

Informacja dot. przyjętych rozwiązań w Programie "ZA ŻYCIEM" w zakresie wsparcia rodzin borykających się z problemami związanymi z niepełnosprawnościami

Powiatowy Urząd Pracy w Jarocinie przekazuje do wiadomości przyjęte rozwiązania w Programie „Za życiem" w zakresie wsparcia rodzin borykających się  z problemami związanymi z niepełnosprawnością jednego z jej członków m.in. w obszarze rynku pracy i korzystanie z powyższych form udzielanej ze środków Funduszu...

UWAGA! OSTATNIE DNI PRZYJMOWANIA WNIOSKÓW KFS.

Powiatowy Urząd Pracy w Jarocinie informuje, że wnioski o przyznanie środków z rezerwy KFS, na finansowanie kosztów kształcenia ustawicznego bedą przyjmowane do dnia 17.09.2017 r. (włącznie).

Nabór na szkolenie dla osób pow. 30 roku życia

Powiatowy Urząd Pracy w Jarocinie ogłasza nabór na nw. szkolenia dla osób pow. 30 roku życia Operator wózka jezdniowego, Szkolenie okresowe dla kierowców (osoby posiadające prawo jazdy kat. C, CE lub D)

Informacja dot. zwrotu podatku dochodowego od osób fizycznych pobranego od stypendiów z tytułu odbywanego stażu i szkolenia w 2016r. i 2017r.

Powiatowy Urząd Pracy w Jarocinie informuje, że z dniem 29.04.2017r. weszło w życie rozporządzenie Ministra Rozwoju i Finansów w sprawie zaniechania poboru podatku dochodowego od osób fizycznych od stypendiów otrzymanych na podstawie przepisów ustawy o promocji zatrudnienia i instytucjach rynku pracy (tekst jedn. Dz.U. z 2017r. poz. 1065 ze zm.),w...

Nabór na szkolenia dla osób pow. 30 roku życia

Powiatowy Urząd Pracy w Jarocinie ogłasza nabór na nw. szkolenia dla osób pow. 30 roku życia Operator wózka jezdniowego, szkolenie okresowe dla kierowców (osoby posiadające prawo jazdy kat. C, CE lub D).

Bezpłatne szkolenia dla elektryków budowlanych

Instytut Doradztwa Sp. z o.o. zaprasza do udziału w szkoleniach dla elektryków budowlanych

Bezpłatne szkolenie dla Instalatorów odnawialnych źródeł energii

Firma On Sp z o.o. zaprasza do udziału w bezpłatnym szkoleniu "Zostań instalatorem odnawialnych źródeł energii w zakresie fotowoltaiki

Wyświetlanie 1 - 10 z 46 rezultatów.
Pozycji na stronę: 10

Partnerzy

Na skróty

 Przejdź na górę