Aktualności Urzędu - Powiatowy Urząd Pracy w Jarocinie


Nagłówek

Aktualności

Wolne miejsca na szkolenia dla osób do 30 roku życia

Powiatowy Urząd Pracy w Jarocinie informuje, że dysponuje jeszcze wolnymi miejscami na nw. szkolenia dla osób bezrobotnych do 30 roku życia: prawo jazdy kat. E (osoby, posiadające kat. C), operator wózka jezdniowego.

Spotkanie informacyjne na temat Konstytucji Biznesu

Powiatowy Urząd Pracy w Jarocinie wraz z Urzędem Skarbowym w Jarocinie zapraszają na spotkanie informacyjne dot. tematyki „Konstytucji Biznesu"

Wolne miejsca na kursy dla osób bezrobotnych do 30 roku życia

Powiatowy Urząd Pracy w Jarocinie informuje, że dysponuje jeszcze wolnymi miejscami na nw. szkolenia dla osób do 30 roku życia: prawo jazdy kat. C (osoby, które ukończyły 21 lat), prawo jazdy kat. CE, prawo jazdy kat. D (osoby, które ukończyły 23 lata),

Nabór na szkolenie: Prawo jazdy kat. C dla osób bezrobotnych do 30 roku życia

Powiatowy Urząd Pracy w Jarocinie informuje, że dysponuje środkami finansowymi z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój, przeznaczonymi na sfinansowanie szkoleń dla osób bezrobotnych do 30 roku życia: Prawo jazdy kat. C (kierowca samochodu ciężarowego)

Nabór na szkolenie Prawo jazdy kat. D (kierowca autobusu) dla osób do 30 roku życia

Powiatowy Urząd Pracy w Jarocinie informuje, że dysponuje środkami finansowymi z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój, przeznaczonymi na sfinansowanie szkoleń dla osób bezrobotnych do 30 roku życia: Prawo jazdy kat. D (kierowca autobusu)

KOMUNIKAT - Zmiana czasu pracy Urzędu

Informujemy o zmianie czasu pracy Powiatowego Urzędu Pracy w Jarocinie. Od dnia 03.09.2018 Urząd będzie czynny w standardowych godzinach tj. od 7:30 do 15:30. Obsługa Klientów od godziny 8:00 do 14:00.

Filmiki informacyjne Zielonej Linii skierowane do pracodawców nt. zatrudniania cudzoziemców.

Zielona Linia przygotowała filmiki instruktażowe dla pracodawców związane z tematyką zasad zatrudniania cudzoziemców w Polsce.

Nabór na szkolenia dla osób do 30 roku życia (POWER)

Barman-kelner, Opiekunka osoby starszej i niepełnosprawnej z j. niemieckim, Operator wózka jezdniowego, Operator koparkoładowarki kl. III, Spawacz metodą MAG lub TIG, Powiatowy Urząd Pracy w Jarocinie informuje, że dysponuje środkami finansowymi

Nabór na szkolenie: Operator wózka jezdniowego dla osób powyżej 30 roku życia (WRPO)

Nabór na szkolenie Operator wózka jezdniowego Powiatowy Urząd Pracy w Jarocinie informuje, że dysponuje środkami finansowymi

Spotkania informacyjne niemieckiego rynku pracy

W dniu 20.06.2018 r. w godz. 11.00 - 14.00 odbędzie się kolejne spotkanie dotyczące niemieckiego rynku pracy

Wyświetlanie 1 - 10 z 76 rezultatów.
Pozycji na stronę: 10

Partnerzy

Na skróty

 Przejdź na górę