Aktualności urzędu - Powiatowy Urząd Pracy w Jarocinie


Nagłówek

Aktualności

BON NA ZASIEDLENIE

Powiatowy Urząd Pracy w Jarocinie informuje, że dotychczasowy limit środków przezanczonych na wypłatę bonów na zasiedlenie, został wykorzystany.

NABÓR WNIOSKÓW O PRZYZNANIE ŚRODKÓW Z KRAJOWEGO FUNDUSZU SZKOLENIOWEGO

Powiatowy Urząd Pracy w Jarocinie ogłasza nabór wniosków o przyznanie środków z Krajowego Funduszu Szkoleniowego na kształcenie ustawiczne pracowników i pracodawców.

BON NA ZASIEDLENIE

Powiatowy Urząd Pracy w Jarocinie udostępnia obowiązujące zasady oraz wniosek wraz z załącznikami o przyznanie bonu na zasiedlenie dla osoby bezrobotnej do 30 roku życia. Z uwagi na ograniczony limit środków przyznanych na rok 2018 wysokość bonów na zasiedlenie będzie wynosić maksymalnie 5.000,00 zł. Wymienione dokumenty dostępne są w siedzibie...

PIT-11 za 2017 rok

Od dnia 22.01.2018 r. do 28.02.2018 r. w pokoju nr 101 można odbierać Informacje o dochodach PIT-11 za 2017 rok.

Spotkanie z pracodawcą w sprawie zatrudnienia na stanowisku Opiekun osoby starszej

Pracodawca: Jarocińskie Stowarzyszenie Inicjatyw Społecznych "SENIOR" Adres: ul. Targowa 12, 63-200 Jarocin

Zatrudnianie cudzoziemców w Polsce od 1 stycznia 2018 r.

Szanowni Państwo! Udostępniamy przygotowane przez Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej nowe ulotki informacyjne na temat zatrudniania cudzoziemców i ich pracy w Polsce od 1 stycznia 2018 r. Zapraszamy do zapoznania się z treścią udostępnionych materiałów.

UWAGA!

Powiatowy Urząd Pracy w Jarocinie informuje, że w związku ze zmianami prawnymi w zakresie zatrudnienia cudzoziemców wchodzącymi w życie z dniem 01.01.2018 r., oświadczenia o zamiarze powierzenia wykonywania pracy dla cudzoziemców będą przyjmowane do dnia 22.12.2017 r.

Krajowy Fundusz Szkoleniowy 2018

Powiatowy Urząd Pracy w Jarocinie przekazuje informacje o ustalonych priorytetach wydatkowania środków z KFS oraz środków z rezerwy KFS w roku 2018.

Zakończenie naboru

Powiatowy Urząd Pracy w Jarocinie informuje, że limit środków na rok 2017 na wszystkie formy aktywizacji został wyczerpany.

Informacja dot. przyjętych rozwiązań w Programie "ZA ŻYCIEM" w zakresie wsparcia rodzin borykających się z problemami związanymi z niepełnosprawnościami

Powiatowy Urząd Pracy w Jarocinie przekazuje do wiadomości przyjęte rozwiązania w Programie „Za życiem" w zakresie wsparcia rodzin borykających się  z problemami związanymi z niepełnosprawnością jednego z jej członków m.in. w obszarze rynku pracy i korzystanie z powyższych form udzielanej ze środków Funduszu...

Wyświetlanie 1 - 10 z 48 rezultatów.
Pozycji na stronę: 10

Partnerzy

Na skróty

 Przejdź na górę