Aktualności urzędu - Powiatowy Urząd Pracy w Jarocinie


Nagłówek

Aktualności

24 grudnia 2018r. dniem wolnym od pracy w PUP Jarocin

24 grudnia 2018r. dniem wolnym od pracy w PUP Jarocin

Giełda Pracy - Polżywność grupa farmio

W dniu 12.12.2018 o godz. 11:00 sala 115, w PUP w Jarocinie odbędzie się spotkanie z pracodawcą POLŻYWNOŚĆ Grupa FARMIO.

NABÓR WNIOSKÓW

Powiatowy Urząd Pracy w Jarocinie ogłasza nabór wniosków o refundację stanowiska pracy oraz o przyznanie środków na podjęcie działalności gospodarczej dla osób bezrobotnych zamieszkujących tereny wiejskie.

Wolne miejsca na szkolenia dla osób do 30 roku życia

Powiatowy Urząd Pracy w Jarocinie informuje, że dysponuje jeszcze wolnymi miejscami na nw. szkolenia dla osób bezrobotnych do 30 roku życia: prawo jazdy kat. E (osoby, posiadające kat. C), operator wózka jezdniowego.

Wolne miejsca na kursy dla osób bezrobotnych do 30 roku życia

Powiatowy Urząd Pracy w Jarocinie informuje, że dysponuje jeszcze wolnymi miejscami na nw. szkolenia dla osób do 30 roku życia: prawo jazdy kat. C (osoby, które ukończyły 21 lat), prawo jazdy kat. CE, prawo jazdy kat. D (osoby, które ukończyły 23 lata),

Nabór na szkolenie: Prawo jazdy kat. C dla osób bezrobotnych do 30 roku życia

Powiatowy Urząd Pracy w Jarocinie informuje, że dysponuje środkami finansowymi z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój, przeznaczonymi na sfinansowanie szkoleń dla osób bezrobotnych do 30 roku życia: Prawo jazdy kat. C (kierowca samochodu ciężarowego)

Nabór na szkolenie Prawo jazdy kat. D (kierowca autobusu) dla osób do 30 roku życia

Powiatowy Urząd Pracy w Jarocinie informuje, że dysponuje środkami finansowymi z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój, przeznaczonymi na sfinansowanie szkoleń dla osób bezrobotnych do 30 roku życia: Prawo jazdy kat. D (kierowca autobusu)

Filmiki informacyjne Zielonej Linii skierowane do pracodawców nt. zatrudniania cudzoziemców.

Zielona Linia przygotowała filmiki instruktażowe dla pracodawców związane z tematyką zasad zatrudniania cudzoziemców w Polsce.

KOMUNIKAT - Zmiana czasu pracy Urzędu

Informujemy o zmianie czasu pracy Powiatowego Urzędu Pracy w Jarocinie. Od dnia 03.09.2018 Urząd będzie czynny w standardowych godzinach tj. od 7:30 do 15:30. Obsługa Klientów od godziny 8:00 do 14:00.

Nabór na szkolenia dla osób do 30 roku życia (POWER)

Barman-kelner, Opiekunka osoby starszej i niepełnosprawnej z j. niemieckim, Operator wózka jezdniowego, Operator koparkoładowarki kl. III, Spawacz metodą MAG lub TIG, Powiatowy Urząd Pracy w Jarocinie informuje, że dysponuje środkami finansowymi

Wyświetlanie 1 - 10 z 78 rezultatów.
Pozycji na stronę: 10

Partnerzy

Na skróty

 Przejdź na górę