Zakończenie naboru na szkolenie

Print Drukuj
Powiatowy Urząd Pracy w Jarocinie informuje, że zakończył się nabór na szkolenie "Prawo jazdy kat. C z kwalifikacją wstępną przyspieszoną".
Informacje o publikacji dokumentu